O firmie

TRES-BUD to przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem w branży budowlanej. Dzięki niezbędnej wiedzy inżynierskiej i technicznej oraz bogatemu doświadczeniu świadczymy usługi budowlane na najwyższym poziomie. W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania .

Szeroki zakres prac budowlanych jakie wykonujemy obejmuje nie tylko mieszkania i domy według projektów typowych ale również według projektów indywidualnych. Nasza Firma oferuje pełen zakres robót ogólnobudowlanych, wykończeniowych i remontowych na terenie całego województwa lubelskiego, koncertując się głównie na obszarze powiatu bialskiego oraz jego okolicach.

W zależności od preferencji klienta, budujemy z materiałów własnych lub powierzonych przez inwestora. Zawsze jednak proponujemy pomoc przy wyborze materiałów oraz oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych rabatów cenowych.

Wszystkie prace realizujemy z materiałów renomowanych marek.

Naszą przewagą nad konkurencją jest to, że my stawiamy na jakość i solidność naszych prac.

Wszystkie zlecenia wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia, jego skomplikowania, czasochłonności oraz zastosowanych materiałów.

W ocenie klientów firma TRES-BUD postrzegana jest jako rzetelne przedsiębiorstwo, fachowo i terminowo wykonujące powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz zachowaniem wysokich norm jakościowych.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.